Veterinerhekimleri.com 01.07.2019 Tarihinde kuruldu. Kuruluştaki amacımız hayvan bilimi ile ilgilenen tüm bireyleri tek bir platformda toplamaktır. Burada rakiplerimizden en önemli farkımız bireylerle interaktif bir şekilde etkileşime geçmektir. Test, anket, kişilik testi, liste vb. içeriklerle birlikte kullanıcının severek inceleceği içerikler sitemizde bulunmaktadır.

Sitemizde kullanıcı ve yazarların profilleri bulunmaktadır. Bu profillerde üye olan kişinin; sitede yaptığı etkileşimler ve özellikler bulunmaktadır.

Sitemizin başlıca kitlesi veteriner hekim,veteriner hekim adayları, veteriner teknikerleri, veteriner çalışanları ve hayvan severlerdir.

Sitemizde Forum özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik ile site kitlesinin soru ve görüşleri tek bir yerde toplanabilmektedir. Bu durum Hayvan bilimi ile ilgili tüm konularda kitlenin tecrübesi ve deneyimi olan kişilerden yararlanılmasını sağlar. Ayrıca hayvanseverlerin hayvanları ile araştırmalarında ilk uğrak noktası haline gelecek yerdir.

Misyonumuz

Hayvan bilimi ile ilgili herşeyin bulunduğu ve bu ortak payda da insanların birbirleriyle etkileşime geçtiği bir platform kurmayı amaçlamaktır.

Vizyonumuz

Hayvan bilimi ile ilgili herşeyi, her zamana göre güncel bir şekilde herkese ulaştırabilmek.